Toad


Meie hotellis on kokku 15 mugavat tuba ja korraga saame majutust pakkuda kuni 46-le külastajale. Neljal korrusel saame pakkuda 11 kahekohalist tuba, 3  peretuba ning 1 superior tuba.  Kõikides meie tubades on dušš, WC ja tasuta Wi-Fi ühendus. Hotelli esimese korruse puhkeruumis saab vaadata ka televiisorit ning nautida kerget hommikusööki.

Single tuba

Ühekohalised toad asuvad hotelli esimesel ja teisel korrusel. Toad on vaipkattega ning mugava üheinimesevoodiga. Soovi korral on vastuvõtust võimalik laenutada veekeetjat, fööni ja triikimisvahendeid.


Broneeri tuba

Double/Twin tuba

Twin/Double toad asuvad hotelli teisel korrusel. Toad on vaipkattega ning mugava ühe laia voodi (double) või kahe eraldi voodiga (twin). Soovi korral on vastuvõtust võimalik laenutada veekeetjat, fööni ja triikimisvahendeid.

Broneeri tuba

Kambja hotell asub looduslikult kauni Tatra oru tõusul.


Meie aadress: Võru maantee 2F, Kambja, Tartumaa (vaata kaardilt)

Peretuba

Peretubades on kas lai kaheinimesevoodi (double) ja üheinimesevoodi või kolm üheinimese voodit. Tuppa on võimalik paigutada 1 lisavoodi. Peretoad asuvad hotelli kolmandal ja neljandal korrusel.  

Broneeri peretuba

Sviit

Sviitides on lai kaheinimesevoodi (double) ja üheinimesevoodi. Tuppa on võimalik paigutada 1 lisavoodi. Sviidis on eraldi TV, külmkapp. Sviidid asuvad hotelli kolmandal korrusel. 

Broneeri sviit